Usługi dodatkowe

To, co jest charakterystyczne dla STANECK_EM to fakt, że na każdym etapie kontaktu zależy nam na najwyższej jakości obsługi naszych Klientów. Mając na uwadze ich zadowolenie pomagamy również w procesie otrzymania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania z naszej oferty.

Nasz doradca kredytowy dołoży wszelkich starań by zapewnić Państwu komfort, bezpieczeństwo i kompleksową obsługe transakcji. Natomist współpraca z kilkunastoma bankami przełoży się na oszczędność czasu oraz da mozliwość dokonania samodzielnej analizy rynku. Taki sposób podejści do Klienta zagwarantuje Państwu pewność wyboru najlepszej oferty finansowania zakupu.

Dodatkowo proponujemy pomoc w procesie projektowania wnętrza. Oferujemy pełną pomoc w tym zakresie i wsparcie doświadczonego specjalisty. Osoba przez nas polecona Państwu nie tylko stworzy projekt wnętrza Waszego domu lecz również pomoże dokonać niezbędnych zakupów, wskaże rozsądnych dostawców poszczególnych rozwiązań ale przede wszystkim pozwoli Państwu zmieścić się w zaplanowanym budżecie. Na specjalne życzenie Klientów jest w stanie przedstawić kilka swoich realizacji. Efektem końcowym tej współpracy będzie niepowtarzalne wnętrze odzwierciedlające Państwa marzenia, oczekiwania i potrzeby. Miejsce, do którego chętnie będziecie wracać i które stanie się prawdziwym, ciepłym domem. Warto o tym pomyśleć już na etapie wyboru interesującej Państwa oferty.

Ponadto STANECK_EM pomaga również swoim Klientom w uzyskaniu funkcjonalnego i ergonomicznego wnętrza. Współpracując z nami unikną Państwo ukrytych kosztów związanych chociażby z koniecznością odwiedzania wielu sklepów oraz koordynowania prac wykonawców. Oszczędzicie czas całość realizacji powierzając jednemu wykonawcy. To w czym możemy pomóc, to między innymi:

  • wykonanie sufitów podwieszanych
  • wykonanie ścianek działowych
  • tynkowanie
  • malowanie ścian, sufitów, tapetowanie
  • układanie paneli

Prace prowadzimy sprawnie i profesjonalnie, mając odpowiednie doświadczenie oraz własną ekipę, a przy pracach specjalistycznych współdziałamy tylko ze sprawdzonymi wykonawcami, posiadającymi odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:
Twój email:
Telefon:
Treść: